
Презервативы DOLPHI Долфи DOUBLE EFFECT СОГРЕВАЮЩИЕ+LONG LOVE (пролонгирующие) 2 в 1. .PREMIUM!!!12 штук
415 ₴/упаковка
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: dolphdouble12
Більше пропозицій презервативів та гель -змащень (лубрикантів) можна подивитися на нашому сайті
CONDOMSHOP.COM.UA
Презервативи Dolphi Double Effect створені для подвійного задоволення. Неймовірно, але це реально!
Анестетик всередині Dolphi Double Effect здатний уповільнити еякуляцію та дозволить партнерам не турбуватися про ранній фінал, а розігріваючий гель на текстурованій поверхні презервативів здатний миттєво розігріти тіло жінки, що прискорить отримання феєричного оргазму.
Презервативи мають анатомічну форму з поверхнею із ребрами, крапками та з двома особливими змащувачами: охолоджуючим всередині, що знижує чутливість чоловіка та розігріваючим на поверхні для додаткового розігріву жіночого бажання, класичну довжину 180 ± 2 мм, ширину 53 мм та товщину латексу 0.06 мм.
Вид :Презервативи
Властивості гелю/мастила: Зігріваючі
Поверхня презервативів: Ребристі , крапкові
Кількість у наборі: 12 штук
Країна виробник:Україна
Країна реєстрації бренду:Україна
Колір:Прозорий /Бежевий
Основа лубриканту: Силіконова.
Терміни придатності до 2027 року
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dolphi |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Текстура | Ребристые, Пупырчатые |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Бежевый |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Пол | Мужской |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Толщина | 0.06 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
- Цена: 415 ₴/упаковка

