
Презервативи Гороскоп кохання Гороскоп любві Гороскоп любви 12 штук.Ребристі ребристые. До 2027 року
205 ₴/упаковка
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: goroskopribbed12
Більше пропозиції презервативів та гель -змащень (лубрикантів) можна подивитися на нашому сайті
CONDOMSHOP.COM.UA
Ціна вказана за упаковку, в якій 12 ребристих презервативів.
Термін придатності до 06.2027 року. Висока якість!
На кожній коробочці зображено якийсь знак зодіаку, як на фото. Відправляємо з першою картинкою, що попалася. Презервативи високої якості "Гороскоп кохання" в силіконовому мастилі з легким ароматом полуниці. Ребристі. Найнижчі ціни від офіційного дистриб'ютора в Україні. Презервативи перевірено електронікою. Перевірені на міцність, відносне подовження, підвищену температуру та вологість та цілісність. Відповідають міжнародним стандартам ISO. Розміри: довжина 190 мм, ширина 55 мм, товщина стінки 0,06 мм.
Анонімне відправлення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Текстура | Ребристые |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Прозрачный |
| Вкус | Клубника |
| Пол | Мужской |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Толщина | 0.06 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
- Цена: 205 ₴/упаковка




