Топ продаж


Презервативи ONE Flavorwaves Chocolate Strawberry - З ароматом шоколаду і полуниці червоний колір
101 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: onechocostawb1
+380 (63) 492-20-62
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ласкаво просимо до нашого головного сайту CONDOMSHOP.COM.UA☺️Нам є чим Вас здивувати😜❤️🔥
Відправляємо повністю анонімно без будь-яких ознак вмісту посилки 📦 🤫Якщо Ви маєте побажання по тому ,як має бути зазначений товар у накладній,то ми з радістю їх реалізуємо 😉❤️Проте зазвичай,ми відправляємо посилки ,як ,,Косметика « або ,,Замовлення Prom.ua/Bigl.ua”
Замовлення ,оформлені до 12:00,гарантовано відправляємо у той самий день!🔥
Яскраві і оригінальні презервативи з насиченим ароматом шоколаду з полуницею.
- Chocolate Strawberry (шоколад з полуницею) - для різноманітності вашому сексуальному життю. Це презервативи з класичною формою, рівними стінками, гладкою поверхнею, різними смаками і кольорами, не містять підсолоджувачів, які змінювали б рівень ph інакше, ніж стандартний презерватив. Тому вони безпечні і призначені для статевого акту.
Преміальне силіконове мастило.
Резервуар на кінчику.
Довга: 191 мм.
Ширіна: 53 мм.
Товщина: 0.065 мм.
Термін придатності 2026 - 2027
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONE |
| Страна производитель | Малайзия |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Текстура | Гладкие |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Красный |
| Смазка | Обычная |
| Вкус | Клубника |
| Пол | Мужской |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Толщина | 0.065 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
- Цена: 101 ₴
