
Презервативи ONE Flavor waves Fresh Mint зі смаком свіжої мʼяти кольорові синій колір !Преміум!Малайзія
101 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: onefreshmint1
Ласкаво просимо до нашого головного сайту CONDOMSHOP.COM.UA☺️Нам є чим Вас здивувати😜❤️🔥
Відправляємо повністю анонімно без будь-яких ознак вмісту посилки 📦 🤫Якщо Ви маєте побажання по тому ,як має бути зазначений товар у накладній,то ми з радістю їх реалізуємо 😉❤️Проте зазвичай,ми відправляємо посилки ,як ,,Косметика « або ,,Замовлення Prom.ua/Bigl.ua”
Замовлення ,оформлені до 12:00,гарантовано відправляємо у той самий день!🔥
Латексний оральний презерватив One FlavorWaves зі смаком свіжої м'яти, 1 шт.
Оральні ласки – це невід'ємна частина пристрасних моментів із вашим партнером.
Щоб зробити цю подорож справді незабутньою, One створили лінійку презервативів FlavorWaves.
Вони мають прекрасні смаки та аромати, які збагатять ваш вечір!
Ці презервативи забезпечують надійний захист під час статевого акту, дозволяючи вам розслабитися та насолоджуватися процесом.
Вони створені з ультрам'якого натурального латексу каучукового Sensatex®, що забезпечує більш природне почуття задоволення.
One FlavorWaves не містить цукру або підсолоджувачів, які можуть змінити pH, а також жодних парабенів, глютена, барвників та ароматизаторів.
Ці презервативи підходять для веганів. Вони не містять ГМО та повністю безпечні.
З One FlavorWaves оральні ласки стають справжнім мистецтвом. Відкрийте для себе новий світ сенсацій та пристрасті, який подарує вам та вашому партнеру незабутні моменти!
Характеристики:
Довжина – 191 мм.
Ширина – 53 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONE |
| Страна производитель | Малайзия |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Текстура | Гладкие |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Синий |
| Смазка | Обычная |
| Вкус | Мята |
| Пол | Мужской |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Толщина | 0.065 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
- Цена: 101 ₴
