PREMIUM


Презервативи суперміцні One touch Extra Safe потовщені (для анального сексу) з рясним мастилом - 12 шт.
360 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: onetextrasafe12
+380 (63) 492-20-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ми будемо вдячні, якщо Ви оформите замовлення ЧЕРЕЗ НАШ САЙТ
CONDOMSHOP.COM.UA
Не впевнені, що звичайні презервативи витримають весь натиск Вашої пристрасті?
Використовуйте міцніші презервативи зі збільшеною кількістю гелю-лубрикату One Touch Extra Safe.
Товщина стінки презервативів ONE TOUCH EXTRA SAFE збільшена, що забезпечує їхню велику міцність.
Ідеально підходять для анального сексу!
Дерматологічно нейтральний гель-лубрикант на основі силіконової олії, який використовується в більшості типів сучасних презервативів.
Країна бренда — Німеччина!
Характеристики товару Презервативи One touch Extra Safe No12 потовщені з рясним мастилом
| Презервативи | |
|---|---|
| Особливість | суперміцні |
| Клас | преміум |
| Бренд | OneTouch |
| Текстура | гладка |
| Товщина | особливо міцні |
| Смазка | обільна |
| Форма | класична |
| Розмір | звичайний |
| Колір | прозорий |
| Захід | без запаху |
| Виробник | Thai Nippon Rubber Industry |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Шт у пачці | 12 |
| Шт в упаковці | 12 |
| Розмір, мм | (180 мм, 54 мм, 0.09 мм) |
| Довжина, мм | 180 |
| Ширина, мм | 54 |
| Товщина, мм | 0.09 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Touch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина | 0.09 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
- Ціна: 360 ₴/упаковка
